Wiczór kawalerski

Zastanawiacie się, gdzie spędzić Wieczór Kawalerski lub Panieński. W końcu jest to zdecydowanie wydarzenie, które trzeba zapamiętać i wiemy jak o to zadbać. VR World to miejsce, z którego wyjdziecie z niesamowitymi wspomnieniami i gotowością do dalszych atrakcji wieczoru. Organizacja na zasadzie imprezy zamkniętej sprawi, że będziecie mogli na spokojnie skorzystać sobie ze wszystkich stanowisk w salonie, przy okazji mając obsługę tylko dla siebie. To zapewni wam zmaksymalizowaną wartość korzystania z tego wyjątkowego miejsca w Bydgoszczy.3 STREFY 8 STANOWISK


Podstawą naszych imprez okolicznościowych, do których wieczory kawalerskie i panieńskie niewątpliwie się zaliczają, jest jednak rozrywka w wirtualnym świecie. To właśnie za sprawą siedmiu stanowisk sprawimy, że nie będziecie się nudzić, a nasza obsługa dopilnuje ewentualnych zmian tak aby każdy mógł sobie spróbować ze wszystkiego.

No właśnie! Ale co dokładnie dostarczy wam tych wrażeń?
Wspomniane osiem stanowisk dzieli się na trzy strefy:

BoxVR (4 stanowiska)

W To właśnie na tzw. Boxach spędzicie zapewne najwięcej czasu. Rozbudowany ekosystem pozwala wam na pełny ruch w swojej strefie, dzięki czemu na przykład walcząc między sobą za pomocą łuków musicie nie tylko naciągać cięciwę, ale też chować się za wszelkiego rodzaju murki, czy beczki. Macie tutaj największy wybór gier - od strzelania z łuków, broni palnej, przez symulator pracy, po doświadczenia z chodzeniem po desce, zawieszonej nad przepaścią, lub odpierania klonów z użyciem Miecza Świetlnego. I to tutaj, na zakończenie zafundujemy wam wirtualny striptiz. warto spróbować sobie krótkich, aczkolwiek bardzo treściwych przygód na maszynie, która przyciąga wzrok wszystkich od momentu pojawienia się w naszym salonie. Oczywiście chcemy żebyście zapamiętali wizytę u nas dlatego z pewnością doradzimy wam coś co dostarczy niezapomnianych wrażeń. Najmocniejszy - Młot, równie emocjonujące - rollercoastery, Horrorowe straszaki lub w ramach odpoczynku eksplorację kosmosu, czy zorzy polarnej.

Symulator 9D (2 stanowiska)

W międzyczasie warto spróbować sobie krótkich, aczkolwiek bardzo treściwych przygód na maszynie, która przyciąga wzrok wszystkich od momentu pojawienia się w naszym salonie. Oczywiście chcemy żebyście zapamiętali wizytę u nas dlatego z pewnością doradzimy wam coś co dostarczy niezapomnianych wrażeń. Najmocniejszy - Młot, równie emocjonujące - rollercoastery, Horrorowe straszaki lub w ramach odpoczynku eksplorację kosmosu, czy zorzy polarnej.


Rezerwuj termin

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin wieczoru kawalerskiego!