Imprezy urodzinowe

Urodziny to zdecydowanie warty odnotowania dzień w roku. W końcu to ten jeden dzień, kiedy to Ty jesteś najważniejszy! I to tutaj w VR World pomożemy poczuć Ci się wyjątkowym! Zaskocz swoich znajomych oraz rodzinę i zabierz ich do wirtualnego świata. Czekają na was niesamowite emocje i zdecydowanie nie jedno wspomnienie na przyszły rok. Cały lokal oraz obsługa zostaną oddani wam do dyspozycji. Świetna atmosfera połączona z rozrywką wykorzystującą najnowsze technologie sprawiają, że jest to wyjątkowy sposób świętowania tego dnia w Bydgoszczy.

3 STREFY 8 STANOWISK

Nie przychodzicie tutaj jednak tylko po to aby posiedzieć. VR World wybiera się po to, aby móc pograć i poprzeżywać przy okazji obcując z najnowszą technologią. Do dyspozycji oddane zostanie wam siedem stanowisk, dzielących się na trzy strefy, więc dla każdego coś się znajdzie. Dodatkowo obsługa doda wszelkich starań, aby każdy spróbował ze wszystkiego, z czego chce.

No właśnie! Ale co dokładnie dostarczy wam tych wrażeń?
Wspomniane osiem stanowisk dzieli się na trzy strefy:

Box VR (4 stanowiska)

Boxy są podstawą imprez zamkniętych oraz sercem naszego salonu. To tutaj macie możliwość pogrania w najrozmaitsze tytuły, w tym gry, w które możecie grać nawet w cztery osoby jednocześnie. Dzięki zaawansowanemu ekosystemowi, który posiada HTC Vive przeniesiemy granie na zupełnie inny poziom. Teraz poza wciskaniem guzików, będziecie mogli poruszać się w świecie gry, kucać, a odwzorowaniem waszych rąk będą specjalne, ergonomiczne kontrolery. I to wy decydujecie w co gracie! Chcecie bronić zamku w cztery osoby? Załatwione! Chcecie być kucharzem, mechanikiem samochodowym, albo pracować w “żabce”? Da się zrobić! Chcecie przetestować swój lęk wysokości? Zrobimy to z przyjemnością! Zastanawialiście się kiedyś, co wyjdzie z połączenia mieczy świetlnych, muzyki i gier? Po wizycie u nas dowiecie się jak wygląda ta wybuchowa mieszanka! Jeśli jesteście pierwszy raz, to bez obaw - nasza obsługa jest już doświadczona jeśli chodzi o imprezy zamknięte i zawsze chętnie coś wam doradzi i przygotuje program dostosowany do ilości osób oraz godzin.

Symulator 9D (2 stanowiska)

Między zmianami, czy podczas odpoczynku lub na zakończenie warto również wskoczyć to słynnych już w Bydgoszczy tzw. “jajek”. To tutaj pozwolimy wam przejechać się rollercoasterami, młotem z wesołego miasteczka, posmakować nutki horroru, czy przejechać się w cukierkowym świecie bądź formułami Jedi. Krótkie, ale intensywne przygody idealnie nadają się na zajęcie między zmianami na stanowiskach. Wielkim atutem tego stanowiska jest niewątpliwie dokładne oprogramowanie, które dostosowuje ruch oraz efekty tak, aby odzwierciedlały to, co dzieje się podczas symulacji w danym momencie.


Rezerwuj termin

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin imprezy urodzinowej!