Imprezy firmowe

Każdy wie, że firma, to ludzie. A co to za firma z ludźmi, którzy się nie znają, i którym nie dostarcza się rozrywek? Dlatego zaskocz swoich pracowników integracyjnym wypadem w wirtualny świat. Jeśli myślisz, że to tylko “dla dzieci”, to Cię zaskoczymy. Trochę współpracy, ale i trochę rywalizacji dobrze zrobi Tobie i Twoim pracownikom. Organizacja na zasadzie imprezy zamkniętej sprawi, że będziecie mogli na spokojnie skorzystać sobie ze wszystkich stanowisk w salonie, przy okazji mając obsługę tylko dla siebie. To zapewni wam zmaksymalizowaną wartość korzystania z tego wyjątkowego miejsca w Bydgoszczy.

3 STREFY 8 STANOWISK

Salon gier VR wynajmujecie jednak po to, żeby sobie pograć. I tutaj z pomocą przychodzą nasze stanowiska - podzielone na trzy strefy. To wśród nich spędzicie najwięcej czasu. Grając, ścigając się i krzycząc na symulatorach! Jeśli to wasza pierwsza styczność z VR to nie przejmujcie się - nasza obsługa zawsze coś doradzi, przygotuje program na całą imprezę i dopilnuje abyście się nie nudzili łącząc to w taki sposób, aby każdy spróbował tego czego chce.

No właśnie! Ale co dokładnie dostarczy wam tych wrażeń?
Wspomniane osiem stanowisk dzieli się na trzy strefy:

Box VR (4 stanowiska)

Boxy stanowią rdzeń naszego salonu. To tutaj, na czterech stanowiskach jednocześnie możecie grać w gry zarówno razem jak i osobno. Na początku przygotujemy słynne już u nas tzw. Łuki - gdzie w czwórkę będziecie bronić królestwa przed najazdem plugawych orków i innych stworów. Możecie później również postrzelać do siebie nawzajem. Z pewnością damy wam również przeżyć doświadczenie z lękiem wysokości, które jest już stałym punktem naszych imprez zamkniętych. Ale macie tutaj również duży wybór innych gier. Znajdzie się coś do postrzelania, do potańczenia, możecie nawet wrócić do pracy w humorystycznym symulatorze pracy, albo spróbować swoich sił w jednym z klimatycznych Escape Roomów.

Symulator 9D (2 stanowiska)

W czasie odpoczynku lub oczekiwania na zmianę wygodnie usiąść możecie sobie również w tzw. jajkach. Gdzie dzięki zaawansowanemu technicznie sprzętowi możecie się poczuć jakbyście byli w prawdziwym wesołym miasteczku, horrorze czy kosmosie. To tutaj jednorazowe przygody pomogą wam się tak zrelaksować jak i rozbudzić. Dodatkowo ich futurystyczny wygląd oraz żywe reakcje idealnie nadają się na zdjęciową lub filmową pamiątkę z imprezy.


Rezerwuj termin

Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej i zarezerwować termin imprezy firmowej!