Czym jest box vr?

Dzięki zaawansowanym systemom stworzonym na potrzeby HTC Vive Pro 2 i Valve Index granie nie sprowadza się już tylko do klikania w guziki. Dzięki dużej ilości dokładnych czujników system pozwala Ci na chodzenie, obracanie się czy kucanie, dzięki czemu doświadczenie jest wzbogacone przez naturalny ruch. Do tego dostaniesz kontrolery, które nie są tylko zbiorem guzików, ale są twoimi wirtualnymi dłońmi. To z ich pomocą będziesz naciągał cięciwę łuku, wyrywał przeciwnikom broń z ręki, czy rzucał śnieżkami. Dźwięk 3D jeszcze bardziej podbuduje te wszystkie wrażenia.

Odpoczynek? Rozrywka? Ciekawość? W XXI wieku masz wybór: po prostu patrzeć się w ekran, albo wejść do środka ekranu i stać się integralną częścią wirtualnego świata, do którego uwielbiamy się przenosić od czasów powstania kina, czy nawet książek w najbardziej imersyjny aktualnie sposób. Znajdą się i bardziej osobiste doświadczenia, jak i te, w które można pograć ze znajomymi, czy rodziną. BOX VR pozwoli Ci na wejście w pełni do wirtualnych przygód z gatunku fantasy, sci-fi, czy horroru.

Zastanawiasz się czy masz lęk wysokości? Sprawdzimy to, w specjalnym doświadczeniu - przejście po desce zawieszonej na najwyższym piętrze budynku. Odczucia znacznie ciekawsze podczas przeżywania, niż podczas czytania opisu. Teraz obrona zamku przed najazdem potworów nie jest zarezerwowana tylko dla bohaterów filmowych. Zbierz drużynę do 5 osób i podejmijcie się obrony zamku, czy wioski i stańcie się lokalnymi bohaterami zyskując sławę. Jak zapewnić świetną rozrywkę? Połączyć muzykę, miecze świetlne i ruch. W grze Beat Saber będziesz bił rekordy poprzez rozcinanie kwadratów w rytm muzyki legendarną już w popkulturze bronią.

Rozglądając się dookoła widzisz inny świat, gogle umożliwiają swobodne rozglądanie się w 360 stopniach.

Nie zwlekaj - zmierz się z wirtualnym światem już dziś