Escape Room VR

Bydgoszcz na polskiej mapie Escape Roomów zajmuje szczególne miejsce. Jest ich tutaj całkiem sporo i mają świetne opinie. Dzięki tym dwóm czynnikom wiele osób znalazło nowe hobby, nowy sposób na spędzanie wolnego czasu ze znajomymi, czy rodziną. Więc czas abyśmy i my dołożyli cegiełkę do Bydgoskiej mapy escape roomów. Oczywiście wszystko w duchu naszego salonu, czyli Wirtualnie. Jeden salon. Cztery stanowiska. Cztery pokoje tematyczne. Wszystko w jednej lokalizacji na znajomych już zasadach. Zbierz ekipę do czterech graczy i spróbujcie swoich sił w escape roomie nowej jakości.

Rezerwuj termin

Pokoje

The Mine

Kopalnia z historią wielkiej tragedii w tle. Pod gruzami uwięzionych zostało kilkudziesięciu górników, a wraz z nimi ogromne ilości złota. Choć złoto skłoniło cię do próby dostania się pod gruzy, to po odkryciu, że również zostałeś tam uwięziony już błyskotki Ci nie w głowie. Teraz liczy się tylko ucieczka z miejsca, gdzie tlen jest w ograniczonej ilości. Twoją jedyną nadzieją wydaje się być stara winda kopalniana, ale gdzieś zapodziała się jedna z zębatek, bez której winda nie ruszy. Znajdź ją, zanim zabraknie Ci tchu, żeby szukać!

Cold as Ice

Budzisz się w sklepie rzeźniczym, po wystroju dochodzisz do wniosku, że gdzieś na terenie Wielkiej Brytanii. Kto cię zamknął? Dlaczego? Czy wróci po ciebie, a może zostawił Cię na pastwę losu? To i tak nie istotne, bo nie masz czasu na myślenie o tych rzeczach, musisz zacząć myśleć o tym jak stąd uciec, bo pomimo skupienia się na przetrwaniu jedno z powyższych pytań nadal masz z tyłu głowy - Czy ten, kto Cię zamknął wróci dokończyć co zaczął.

Illusion

Takie rzeczy widziałeś do tej pory tylko w filmach. Uwięzienie we własnym śnie, bezsilność i niemożność wydostania się samymi dobrymi chęciami. Ale to twój umysł i podskórnie czujesz, że gdzieś w tym gąszczu pomieszczeń znajdziesz tą jedną rzecz, która wybudzi się z tej sennej katatonii. Pytanie - czy zdążysz, czy zostaniesz uwięziony w odmętach własnego umysłu już na zawsze?

Sleepy Hollow

Halloween - dla większości święto kojarzące się ze zbieraniem cukierków przez przebrane cukierki i oglądałem filmowej klasyki horroru. Nigdy nie przyszłoby Ci do głowy, że sam możesz znaleźć się w jednym z takich klasyków. Jesteś zamknięty na najbardziej halloweenowym wycinki każdego miasta - cmentarzu. Specjalnie udekorowany, specjalnie dla Ciebie! I choć nie wiesz o co dokładnie chodzi, to poczucie, że nie jesteś tutaj sam sprawia, że jedyne czego chcesz, to wydostać się stąd jak najszybciej. Ale czy będziesz w stanie trzeźwo myśleć w obliczu niewiadomego? Sprawdzimy to!

Rezerwuj termin