Czym jest car vr?

Dla fanów motoryzacji i nie tylko. Stanowisko CAR VR składające się z fotela, niczym żywcem wyjętego z samochodu rajdowego, manualnej skrzyni biegów w dwóch postaciach, kierownicy najwyższej jakości oraz gogli HTC Vive. Te wszystkie elementy sprawiają, że możemy poznać uczucie ścigania się po torach na własnej skórze.

Dzięki technologii VR możesz rozglądać się po pojeździe, ale też dostrzec swoich rywali w lusterkach. Do tego to ty decydujesz jak bardzo realistyczna będzie twoja jazda. Wybór samochodów, tras czy pogody zostawiamy w twoich rękach, abyś miał pełną kontrolę nad swoim doświadczeniem. Nie musisz jednak znać się na samochodach, czy ich prowadzeniu, aby się świetnie bawić. Jeśli pierwszy raz będziesz trzymać kierownice w dłoniach wszystko wytłumaczymy i będziemy Ci stopniować poziom skomplikowania jazdy.

To wszystko na dwóch oddzielnych fotelach - z oddzielnymi ustawieniami, oddzielną przestrzenią, ale już nie tak oddzielnym torem. Rywalizacja możliwa do 2 osób bez komputerowych przeciwników.

Nie zwlekaj - chwyć za kierownicę, nie tylko wirtualną już dziś!