BOX VR

Zamiast uciekać do świata fikcji, wejdź w nią. Już teraz wybierz swoje doświadczenie i pozwól działać emocjom w wirtualnym, imersyjnym świecie, który sam wybierzesz. Pamiętaj jednak - bohaterowie lubią występować w grupie Do 4 osób jednocześnie - to wy kreujecie swoją opowieść.
Od 1 do 6 graczy
26 gier i aplikacji zobacz wszystkie
od 30zł
min. czas gry: 30min
ZALECANA REZERWACJA


SYMULATOR 9D

Symulatory doświadczeń 9D, chociaż wolimy nazywać je jajkami, wyglądają futurystycznie i równie futurystycznych wrażeń dostarczają. Możesz w nich zarówno się odprężyć jak i podnieść adrenalinę. Fotele dodatkowo ruszają się, wibrują, a podmuchy powietrza i pasek który dotyka nas po nogach tylko dodają do całości niesamowitych przeżyć.
Dla 2 graczy
2 gry zobacz wszystkie
14.99 zł za przygodę/os
2-10min
BEZ REZERWACJI


SUPERMAN VR

Superman VR To najnowsza technologia łącząca fitness z wirtualnym światem. Jeśli lubisz sport tak bardzo jak gry, a przy tym chciałbyś poczuć się jak prawdziwy super bohater przemierzając w podniebną przestrzeń to idealne urządzenie dla ciebie. Czekają cię wspaniałe doświadczenia lotu poprzez balans włsnym ciałem. Jest to prawdziwa siłownia dla graczy, którą można zaliczyć przy genialnej rozgrywce na naszym sprzęcie.
1 gracz
2 gry zobacz wszystkie
19.99zł
15min
BEZ REZERWACJIJak dojechać ?