Elven Assassin

1-4
2/10 (trudność)
Multiplayer
Co-op
PVP
5 map
W grze bronimy zamku przed najazdem orków, strzelając do nich z łuków. Jest również możliwość postrzelania do siebie nawzajem.
Job Simulator

1
3/10 (trudność)
4 zawody
Tryb Freeplay
Idealne dla najmłodszych
Jest to symulator pracy, w której możemy wcielić się w: pracownika biura, kucharza, mechanika samochodowego lub pracownika żabki. Gra polega na rozwiązywaniu prostych zagadek oraz jest w kreskówkowej grafice.
Beat Saber

1
3-7/10 (trudność)
Kilka trybów
Elastyczny poziom trudności
Mnóstwo piosenek
Muzyczny HIT na VR. Dostajemy dwa miecze świetlne i w rytm muzyki musimy przecinać kwadraty, które lecą w naszą stronę. Gra łatwa do nauczenia, ale ciężka do osiągnięcia mistrzostwa. Duży wybór piosenek oraz poziomów trudności i dodatkowych ustawień.
Superhot VR

1
5/10 (trudność)
Kilka trybów
Gra na nowo dostosowana specjalnie pod VR
Lądujemy w losowych sytuacjach i musimy się wybronić, ale czas porusza się wtedy, kiedy gracz. Trzeba ten mechanizm wykorzystywać na swoją korzyść i ze spokojem planować swoje ruchy, a następnie z precyzją wprowadzać plan w życie.
Arizona Sunshine

1-2 Fabuła, 1-4 Obrona w Punkcie
7/10 (trudność)
Co-op
Fabuła
Obrona w punkcie
Możliwość włączenia od danego rozdziału
Strzelanie do zombiaków. Gra jest bardziej rozbudowana, ponieważ trzeba przeszukiwać teren, zbierać amunicję oraz przedmioty, przechodzić kampanię. Idealna na dłuższe posiedzenia albo kilka wizyt.
Fruit Ninja

1
1-4/10 (trudność)
Tabele wyników
3 różne miecze
5 zróżnicowanych trybów
Hit z telefonów przeniesiony do VR. Tutaj zamiast „mazać” po ekranie dostajemy miecze do rąk i zgodnie z duchem oryginału przecinamy owoce aby zdobywać jak największą ilość punktów. 5 trybów, 3 typy mieczy do wyboru i proste zasady.
Rec Room

1-6
3-8/10 (trudność)
Dużo trybów
Multiplayer
Granie przez internet
PVP
Rec Room to gra, która zawiera dużo mniejszych gier. Wśród nich dwa większe tytuły, czyli: - -Paintball zawierający dwa tryby: Capture The Flag (noszenie flagi) lub Team Deadmatch (która drużyna wybije więcej przeciwnej). Na Paintballu nie ma komputerowych graczy. -Laser Arena – Tutaj zamiast farbą strzelamy się laserami, ale każda z drużyn ma jeszcze swoje boty sterowane przez komputer, a broń wymaga przeładunku co kilka strzałów.
Space Pirate Trainer

1
1-5/10 (trudność)
5 trybów broni
2 tryby narzędzi obronnych
Tabela wyników lokalna oraz światowa
Bronimy się na platformie przed kosmicznymi dronami. Do dyspozycji mamy bronie, które posiadają kilka zróżnicowanych trybów strzelania oraz narzędzia obronne – tarczę i pałkę odbijającą pociski oraz trzy życia. Unikając pocisków i korzystając z naszego asortymentu należy bić kolejne rekordy na liście punktów.
Richie’s Plank Experience (Deska):

1
1/10 (trudność)
Doświadczenie
Lęk wysokości
Pająki
Słynna „deska”. Doświadczenie z lękiem wysokości, gdzie przełamujemy ten strach. Jest również kilka innych trybów takich jak: horror (zaczynający się od pająków), czy latanie po mieście i gaszenie pożarów.
Loco Dojo

1-4
2-4/10 (trudność)
15 mini gierek
Humorystyczna
Rozrywkowa
Rywalizacja
Planszówka, gdzie na każdym polu są mini gry, w których gracze ze sobą rywalizują. Klimat zwierzęcego dojo niczym w Kung Fu Pandzie oraz możliwość gry w kilka osób sprawia, że jest to idealny tytuł dla całej rodziny.
Serious Sam: The Last Hope

1-2
1-6/10 (trudność)
10 zróżnicowanych map
Co-op
Totalna rozwałka
Duży arsenał broni
Seria z tradycjami, które w wersji na VR są podtrzymane. Strzelanie do potworów z broni palnej. Brak przeładowania oraz poruszania się sprawia, że tytuł jest bardzo arcade'owy, co nie umniejsza mu dynamiki.
Eternity Warriors

1
5/10 (trudność)
3 typy broni do wyboru
Rozdziały
Supermoce
Bronisz się przed potworami, które na ciebie nacierają. Do wyboru masz trzy unikatowe zestawy broni: miecz z tarczą, pistolety lub łuk. Każdy oręż ma specjalne umiejętności, a na każdego wroga trzeba reagować w inny sposób.
Angry Birds VR

1
2-4/10 (trudność)
4 zróżnicowane krainy
5 typów ptaków
100 poziomów
Klasyka gier na telefony przeniesiona do VR. Wszystkie zasady i duch oryginału zachowane, wraz z przyjemną rozgrywką i mocami naszych pierzastych zwierzaków. Niszczymy konstrukcje tak aby świnki z nich pospadały.
Raw Data

1-2
5-7/10 (trudność)
4 klasy
Zróżnicowane umiejętności
Dużo map
Co-op
Obrona punktu w otoczce sci-fi, gdzie do wyboru mamy cztery zróżnicowane postaci. Każda z nich cechuje się różnymi umiejętnościami. W grze przechodzimy kolejne etapy napotykając coraz to silniejszych i zróżnicowanych przeciwników.
Cloudlands : VR Minigolf

1-4
2/10 (trudność)
Wiele krain
Proste sterowanie
Możliwość grania w sieci jak i samemu.
Jak sama nazwa wskazuje, gramy w mini-golfa na wielu zakręconych mapach.